Kalendář

Led 16 St
18:00 Co nás čeká v roce 2019 – Harmonie – Zdena Blechová

Knihovna Karla Hynka Máchy v LitoměřicíchMírové náměstí 26412 01 LitoměřiceCena: 290 Kč, 250 Kč předprodej / 290 Kč na místě

Zdenka Blechová vás seznámí prostřednictvím numerologie a channelingu s předpovědí na rok 2019. Události tohoto roku nás povedou do srdce k většímu cítění, vyčištění vztahů, stále více bude zřetelnější rozdělení na duše čisté a duše, které se ještě musí očistit. | Akci pořádá Mahadeo – místo pro setkávání, tvoření a relaxaci.| Předprodej vstupenek odd. registrace, nebo e-shop Z. Blechové www.zdenkablechova.cz.

Led 18
18:00 Bringing together divided memory

Knihovna Karla Hynka Máchy v LitoměřicíchMírové náměstí 26412 01 Litoměřice| akce probíhá po celé budově knihovny
Knihovna Karla Hynka Máchy v LitoměřicíchMírové náměstí 26412 01 LitoměřiceCena: zdarma

Nasazením sluchátek a sledováním videozáznamů na obrazovkách prožijete autobiografické výpovědi pamětníků z Čech, Slovenska a Rakouska, kteří museli ve válečném období opustit své domovy a nové začátky neměli lehké. Promluví Eva Smolková ze spolku Antikomplex, který nám ochotně výstavu zapůjčil.| rezervace: z důvodu omezené kapacity využijte možnost rezervace místa rezervace@knihovnalitomerice.cz

Led 19 So
9:00 Tvorba scénáře ke komiksu Nejisté domovy

Knihovna Karla Hynka Máchy v LitoměřicíchMírové náměstí 26412 01 LitoměřiceCena: zdarma, nutná rezervace: rezervace@knihovnalitomerice.cz

Na workshopu se dozvíte, jak vznikaly stejnojmenné komiksy o ohrožených dětech i jaký svět popisují, a sami si vyzkoušíte z vyprávění jednoho z hrdinů udělat komiksový scénář. | Pro účastníky od 14 let, mládež a dospělí.
Lektorka: Autorka komiksu Máša Bořkovcová.
Komiksová řada Nejisté domovy přibližuje životy dětí, které byly odebrány do dětského domova. Dál už se jejich životní osudy v mnohém rozcházejí a s nimi i ústřední témata a vyznění jejich příběhů.
| rezervace: z důvodu omezené kapacity využijte možnost rezervace místa rezervace@knihovnalitomerice.cz

Led 22 Út
9:30 Dopoledne s říkankou

Knihovna Karla Hynka Máchy v LitoměřicíchMírové náměstí 26412 01 LitoměřiceCena: 30 Kč

 
Oblíbený program pro rodiče s dětmi od 1 do 3 let. Každé úterý v knihovně. Poté můžete navštívit dětské oddělení, které má v úterý otevřeno po celý den. Lektorka Anežka Grimová, dopolednesrikankou@seznam.cz.

17:00 Transformace negativních přesvědčení – Jan Velek

Knihovna Karla Hynka Máchy v LitoměřicíchMírové náměstí 26412 01 LitoměřiceCena: 30 Kč, čtenáři nad 65 let s platným průkazem do knihovny mají vstup zdarma

O tom, jak funguje mysl a motivační systém člověka. Jak identifikovat hluboká nefunkční přesvědčení, která nás limitují a transformovat je do sebepřijetí, sebevědomí a pozitivních činů. Promluva, diskuse, meditace.

Led 26 So
10:00 Z CEST FEST – cestovatelský festival

Předprodej vstupenek:celodenní 360 Kč,jednotlivé přednášky á 100 Kč.
On-line registrace/vstupenky NA WEBU.
nebo osobně v obchodě KLINGR OPTIKA na adrese Dlouhá 39, Litoměřice či v FRU-FRU na adrese 5.května143, Litoměřice
Na místě:
celodenní 450 Kč
jednotlivé přednášky á 100 Kč
Občerstvení Cross Catering, Fér kafé, Fru-Fru
Po celou dobu festivalu si budete mít možnost občerstvit samými dobrotami.

CESTOVATELSKÝ FESTIVAL
se srdcem na cestách a domovem v batohu. Workshopy, přednášky, filmy.

Led 29 Út
9:30 Dopoledne s říkankou

Knihovna Karla Hynka Máchy v LitoměřicíchMírové náměstí 26412 01 LitoměřiceCena: 30 Kč

 Oblíbený program pro rodiče s dětmi od 1 do 3 let. Každé úterý v knihovně. Poté můžete navštívit dětské oddělení, které má v úterý otevřeno po celý den. Lektorka Anežka Grimová, dopolednesrikankou@seznam.cz.