Kalendář

Dub 21 So
13:30 V HUSÍ KŮŽI

Vstupné: 125 Kč; děti 110 Kč

ČeskyUSA / Čína, 2018, 88 min

15:30 PLANETA ČESKO

Vstupné: 99 Kč

ČeskyČesko, 2017, 81 minNaše příroda je pestrá jako málokde na světě. Krásu a dobrodružství máme na dosah ruky – stačí se jen dobře dívat! První celovečerní film o české přírodě ukazuje díky nejmodernějším technologiím fascinující dobrodružství zvířat a rostlin žijících kolem nás zcela zblízka. Seznamte se s s tetřevem tokajícím za úsvitu, se vzácnými sysly, s nimiž na louce laškují děti, ledňáčkem prorážejícím při lovu střemhlav vodní hladinu, s lososy putujícími z českých řek do moře a zpátky nebo s užovkami v dramatickém zápase s rybí kořistí. Prožijte vzrušující výpravu za muflony, bobry, modrajícími žabáky a desítkami dalších hrdinů. Některé z nich možná ani neznáte – divočina přitom začíná hned za vašimi dveřmi!

17:30 TÁTOVA VOLHA

Vstupné: 130 Kč

ČeskyČesko, 2018, 90 minKostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla.  Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a přátel (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajemství zjistily víc…

18:00 Ples Gymnázia Josefa Jungmanna

Vstupné: 350,-Kč

Historicky první absolventský ples Gymnázia Josefa Jungmanna.ČeskyNA STÁNÍ

19:00 Stará dobrá kapela – NÁHRADNÍ TERMÍN za 4.3.

Vstupné: v doprodeji 400, 360, 320, 300,-Kč. PŘEDPLATNÉ A. Doprodej zahájen 7.2. Platnost rezervace 10 dní.

Hluboce lidská, hořko sladká komedie, o lásce, snech a síle přátelství.ČeskyDivadlo Palace PrahaNÁHRADNÍ TERMÍN

za zrušené představení 4.3.

Vaše vstupenky s datem 4.3. jsou platné i v tomto náhradním termínu.

STARÁ DOBRÁ KAPELA

Divadlo Palace Praha

Hluboce lidská, hořko sladká komedie, o lásce, snech a síle přátelství.

Někdejší repetent Beďar chce udělat \\\“něco velikého\\\“, čím by korunoval svůj život. Svolá abiturientský večírek píseckého gymnázia po 50 letech. Vrcholem večírku má být koncert znovuobnovené studentské kapely, kterou kdysi vedl. Při jejích zkouškách se po dlouhých letech setkávají také dva bývalí kamarádi na život a na smrt, Šána a Pinďas, jejichž přátelství rozbila láska k jedné spolužačce, Marušce Kurandové. Čtvrtým členem kapely a vtipným glosátorem veškerého dění je věčný pábitel Áda, milovník života i žen, který neustále prchá před svou manželkou Hermínkou. Jak se blíží termín večírku a příjezd milované spolužačky, mění se zkoušky v bitevní pole obou soků v lásce. Vše se ještě zkomplikuje a posléze smírně vyřeší, když přijíždí spolužačka Andula.

Hrají: Václav Postránecký, Vladislav Beneš, Jiří Čapka, Zdeněk Maryška / Karel Vlček / Zdeněk Košata, Václav Helšus / Dušan Sitek, Johanna Tesařová / Zdena Herfortová, Naďa Konvalinková / Dana Syslová.

Autor: Jiří Hubač. Režie: Petr Hruška.

                                               

Dub 24 Út
9:00 PUTOVÁNÍ ZTRACENÉ KAPKY

Vstupné:

ČeskyDivadlo Kapsa

Dub 25 St
18:00 Koncert orchestrů ZUŠ Litoměřice

Vstupné: zdarma

Vystoupí orchestry Schizzo band a Junior band, kapela Nezrychluj! a další soubory i sólisté ze Základní umělecké školy Litoměřice.ČeskyHradní sálKoncert orchestrů ZUŠ Litoměřice

vystoupí orchestry Schizzo band a Junior band, kapela Nezrychluj! a další soubory i sólisté ze Základní umělecké školy Litoměřice.

Vstupné zdarma

19:00 Petr Vondráček a Knezaplacení

Vstupné: 280,-Kč

Českydvojkoncert
Petr Vondráček a Knezaplacení

Dvojkoncert skupiny Knezaplacení a výborného klavíristy i zpěváka Petra Vondráčka je netradičním spojením folku a rock´n´rollu. Petr Vondráček je známým milovníkem rock´n´rollu, to uplatňuje i ve skupině Lokomotiva. Skupina Knezaplacení je seskupení 5 muzikantů, kteří hrají převážně folk a hlavně svoji vlastní tvorbu. Jedna ze zpěvaček skupiny Knezaplacení  je z Litoměřic, o to více se těší na místní scénu.

19:00 Zamilovaný sukničkář

Vstupné: v doprodeji 400, 360, 320, 300,-Kč. PŘEDPLATNÉ B. Doprodej zahájen 7.3. v 9:00. Platnost rezervace 10 dní.

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.ČeskyDivadlo Háta PrahaZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ

DIVADLO HÁTA

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.

Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací.

HRAJÍ:

Harry Douglas
Lukáš Vaculík

Perkins
Viktor Limr  /  Pavel Nečas

Joe
Filip Tomsa

Kapitán South
Zbyšek Pantůček  /  Martin Zounar

Debbie
Kristýna Kociánová  /  Hana Kusnjerová  /  Radka Pavlovčinová

Marian
Mahulena Bočanová  /  Adéla Gondíková  /  Betka Stanková

Faye
Veronika Jeníková  /  Olga \\\“Háta\\\“ Želenská

Lois Douglasová
Ivana Andrlová  /  Pavla Vojáčková

Dub 26 Čt
19:00 Petr Vondráček a Knezaplacení

Vstupné: 280,-Kč

Českydvojkoncert
Petr Vondráček a Knezaplacení

Dvojkoncert skupiny Knezaplacení a výborného klavíristy i zpěváka Petra Vondráčka je netradičním spojením folku a rock´n´rollu. Petr Vondráček je známým milovníkem rock´n´rollu, to uplatňuje i ve skupině Lokomotiva. Skupina Knezaplacení je seskupení 5 muzikantů, kteří hrají převážně folk a hlavně svoji vlastní tvorbu. Jedna ze zpěvaček skupiny Knezaplacení  je z Litoměřic, o to více se těší na místní scénu.

Dub 28 So
15:00 Obušku z pytle ven!

Vstupné: 140,- Kč; děti do 15ti let 90,-Kč

Pohádkový příběh plný písniček.ČeskyVelký sálObušku z pytle ven!

Co svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci. Napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Buďme proto rozvážní a opatrní. Když chudý švec Matěj dostane zázračný ubrousek a beránka snášejícího zlaťáky, v krčmě už na něj čeká vykutálená dvojička hostinských, která ho nestydatě okrade. Tentokrát ji však stihne zasloužený výprask. Teprve když je po starostech, mohou si všichni oddechnout. Příběh plný písniček a komických situací je určen pro dětské diváky od 3 do 10 let i pro dospělé.

délka představení : 65 minut

Dub 29 Ne
17:30 MEZINÁRODNÍ DEN TANCE

Vstupné:

Vyvrcholení celodenního programu v Jiráskových sadech v rámci celorepublikového Dne tance. Vystoupí taneční obor ZUŠ Litoměřice, Pražská taneční konzervatoř a další hosté.ČeskyDruhý ročník mezinárodního dneVyvrcholení celodenního programu v Jiráskových sadech v rámci celorepublikového Dne tance. Vystoupí taneční obor ZUŠ Litoměřice, Pražská taneční konzervatoř a další hosté.

Kvě 10 Čt
19:30 TRAVESTI SHOW

Vstupné: 290,-Kč; předprodej – od 21.2., v den akce 320,-Kč; Rezervace 10 dní max do 30.4.

předprodej zahájen ve středu 21.2. od 8:00 hod.ČeskyVelký sálTRAVESTI SHOW

Travesti skupina Techtle Mechtle a travesti show Kočky v novém pořadu ,,Holky na tahu,,

Pro novou jarní sezónu 2018 travesti skupina Techtle Mechtle přizvala ke spolupráci profesionální travesti skupinu Kočky, která už 15 let vystupuje po celé České republice. Slečny Dolores, Stacey, Cathrin, Gina a Kelly přivážejí společně nový zábavný pořad, který nazvaly ,,Holky na tahu,,.

Pořádně rozjetá párty už od samého začátku nabídne řadu známých písniček, scének a zpěvaček i zpěváků. Těšit se můžete na Hanku Zagorovou v podání slečny Dolores, Cher jako opravdovou od slečny Stacey, nestárnoucí skupinu Abba v podání slečen Cathrin a Giny, Bonnie Tyler slečny Kelly, Naďu Urbánkovou, Helenu Vondráčkovou, Věru Bílou, Lucii Bílou a řadu dalších dam, které rozhodně na správné párty nemohou chybět.

Více informací naleznete na www.techtlemechtlerevue.cz, www.travestikocky.cz, facebook Techtle Mechtle revue a Kočky

VSTUPNÉ: 290,-Kč předprodej – od 21.2., v den akce 320,-Kč